Головна

Виногра́дів
(до 1946 р. — Севлюш, Сивлюш) —
місто районного значення в Закарпатській області. Виноградів — адміністративний центр крупного сільськогосподарського району, зв'язаний мережею залізничних і автомобільних магістралей з іншими містами області. Близькість до кордону з Угорщиною та Румунією (не більше 15-20 кілометрів) сприяє налагодженню тісних контактів з іноземними інвесторами.
Блог «Туристичний портрет Виноградівщини»
створено на базі Туристично –інформаційного центру який діє  при
секторі краєзнавчої літератури
Виноградівської центральної районної бібліотеки.
Основна мета –  забезпечити гостей міста, туристів, власників садиб , населення краю, реальних і віртуальних користувачів блогу та бібліотечного сайту (http://vin-library.do.am) повноцінною інформацією про історію, побут та культуру району, туристичні маршрути, сільський зелений туризм.  Маючи в своєму розпорядженні краєзнавчі матеріали, які зібрані в секторі краєзнавчої літератури (8246 прим. друк. видань) Виноградівської центральної районної бібліотеки, використовуючи комп’ютерну техніку  з доступом до всесвітньої мережі Інтернет та мультимедійне обладнання, придбане за кошти гранту отриманого в рамках програми "Бібліоміст" проект "Туристичними стежками Виноградівщини",  громада, гості і туристи міста отримають глибоку та всебічну інформацію про рідне місто та район з позицій краєзнавчого туризму.

Нас можна знайти за адресою:
Закарпатська область
м.Виноградів
вул. Борканюка, 1
Виноградівська центральна районна бібліотека

Якщо Ви вважаєте, що ми щось пропустили, десь помилилися, вказали застарілу інформацію - пишіть нам! Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання і пропозиції! Хотіли знайти інформацію про місто або населений пункт на сайті, а його немає? Не проблема - пишіть нам, ми розглянемо всі Ваші побажання.

javesna7@gmail.com


Успіх проекту ВІДЕО

Немає коментарів: