Корисні посилання


Рекомендуємо зберегти список.
КПП Вилок. Трансляція Голос Карпат & ISP Express

1. http://www.mitfahrgelegenheit.de/  - сайт, де можна знайти попутників для подорожей по Німеччині.

2. http://holidaypad.net/ - шукає по всьому світу житло для мандрівників з фантазією. База пропозицій вражає: тут і підводні готелі, і індіанські вігвами, і лицарські замки, і занедбані бомбосховища, і плавучі будинки, і невидимі хатини на деревах, і літаюча тарілка (правда, вже приземлилася у Вісконсині), і табір шатер під Венецією.

3. Шукати найдешевші авіаквитки на регулярні рейси найзручніше на http://matrix.itasoftware.com/
Головне вибрати пошук дат з найнижчими тарифами: See calendar of lowest fares

4. А ось ще цікаве посилання - в реальному часі де показані літаки в небі. Flightradar24.com - Live Flight Tracker!

5. Viamichelin.com - можна і маршрути прокладати (з кілометражем, зразковим споживанням бензину, вартістю ділянок на платній дорозі і так далі), і ресторани, готелі замовляти, та відгуки на них читати, і карти роздруковувати - це так зручно!

6. http://www.ryanair.com/en - сайт найбільшої бюджетної авіакомпанії, що займається авіаперевезеннями по Європі. Не дивлячись на це, у них ще жодного разу не було аварій, що спричинили загибель людей (!). На сайті можна підібрати вигідний рейс, забронювати готель, орендувати машину і спланувати свою подорож до дрібниць.

7. http://www.couchsurfing.org/ - зареєструвавшись тут, можна в лічені хвилини знайти безкоштовний нічліг практично в будь-якому місті світу або ж просто людей для «потусуватися». Це ідеальний варіант для тих, хто подорожує поодинці.

8. http://www.neweuropetours.eu/ - сайт, де можна знайти безкоштовний волонтерський екскурсійний тур, організований командою молодих ентузіастів, і зареєструватися на нього. Вони проводять 3-годинні піші екскурсії по найбільшим європейським містам, показуючи основні визначні пам'ятки. Мова - англійська.
Міста: Лондон, Единбург, Дублін, Амстердам, Берлін, Мюнхен, Гамбург, Прага, Париж, Мадрид, Єрусалим, Копенгаген і незабаром у цьому списку з'являться ще Брюссель і Тель-Авів. Найприємніше те, що екскурсії проводяться щодня, незалежно від погодних умов, частіше всього 3 рази на день. Місце зустрічі зазвичай знаходиться в самому центрі міста.

9. http://www.freetoursbyfoot.com/ - аналогічний сайт для подорожуючих по США. Екскурсійні піші тури по Нью-Йорку, Новому Орлеану, Філадельфії, Вашингтону і Бостону.

10. http://dontforgetyourtoothbrush.com/ - Спеціальний сайт для розсіяних: його функціонал допоможе переконатися, що ніхто не забутий і ніщо не забуте.

11.http://www.sunsurfers.ru/ - Сайт для тих, хто  живе по-іншому, хто багато подорожує, постійно самовдосконалюється, веде здоровий спосіб життя та допомагає іншим, використовуючи інтернет та живі зустрічі

12. http://atur.com.ua/ - Країни світу, пропозиції від турфірм України. Виставки, турсалони, конференції в Україні. Каталог сайтів, ЗМІ, ТБ та Радіо онлайн. Алфавітний список фірм. та ін.


Для тих хто навчається

Немає коментарів: