Де оздоровитись?

               
Виноградівсько - Хустська лікувально - оздороча зана займає територію Хустського і Виноградівського району. На території поширені різноманітні мінеральні води, розвідано 42 джерел мінеральних і термальних вод. На території зони розміщені курорт Шаян із санаторіями „Шаян” і „Байлово” та санаторій „Теплиця”, які використовують родовища вуглекислих мінеральних вод [Статистичний щорічник, 2008, с. 225; www. transcarpathia. zakarpattya. Net / Ukrainian / tourizm. Php, 2010].  ВІДЕОКліматобальнеологічний багатопрофільний санаторій «Теплиця» – сучасна, комфортабельна оздоровниця на 196 місць, основним природно-лікувальним фактором якої є термальні і мінеральні води.
                Санаторно-курортне лікування здійснюється за напрямками ортопедії і травматології, неврології і кардіології, пульмонології і гастроентерології (Ліцензія на медичну практику серії АБ № 202854, видана Міністерством охорони здоров'я України 06 липня 2005 року).
Санаторій – заклад охорони здоров’я вищої категорії акредитації, що підтверджує Акредитаційний сертифікат серії МЗ № 007513 від 29.10.2008р.
               «Теплиця» розташована в одному з мальовничих куточків Закарпаття – у підніжжі Чорної гори, на околиці затишного містечка з п'янкою назвою Виноградів. Карпатські гори надійно захищають місто від холодних повітряних мас, тому Виноградівський район – самий теплий у Закарпатті. Наприкінці березня тут вже справжня весна, а літо приносить багатий врожай не тільки сонячних днів, але і різноманітних овочів і фруктів, навіть таких як персики і абрикоси. Та й назва говорить сама за себе – усе місто потопає у виноградниках! Осінь – тепла і тривала. Перші приморозки спостерігаються лише наприкінці листопада. Зима дуже м'яка, середня температура у січні – 3-4°С.
             Територія санаторію займає більш ніж 11 га. Тут є все: квітучі клумби і затишні алеї, фонтани і мальовничі куточки для відпочинку, що відтворюють самобутність закарпатської культури минулих сторіч, спортивні майданчики, басейни, дитяче містечко і навіть ... гірська річечка Салба, що бере свій початок у горах і несе свої води у Тису.
             «Теплиця» має багату історію. Побудована в 1981 році, вона спочатку функціонувала як піонерський табір, а пізніше була перепрофільована у санаторій. 
Адреса: м. Виноградів, вул. Копанська, 265-А
Тет.:. +380 3143 2 55 92; +380 66 53 15 503 , +38 03143 2 55 91
 e-mail: teplyca@i.ua  

Детальну інформацію можна отримати тут 


  Санаторій "Орлине гніздо" - сучасний унікальний відпочинково-оздоровчий комплекс, знаходиться на території найтеплішого в Закарпатті районного центру - м Виноградова у мальовничому урочищі "Виннички". Опинившись в "Орлиному гнізді", Ви зануритесь в дивовижний світ передгір’я відомої в Закарпатті "Чорної гори" безпосередньо на березі найбільшої у Закарпатті гірської ріки Тиси. Унікальний і неповторний ландшафт, який поєднує густі лісисті гори з переходом в скелі, придатні для скелелазіння, разом із глибоким і чистим озером, що знаходиться в кількох десятках метрів, штучний водоспад підсвічений вночі допоможуть Вам "забутися" на весь період перебування в цьому чудовому краю. Відома далеко за межами краю закарпатська гостинність, самобутні традиції, оригінальна кухня закладу дозволить Вам відчувати себе по-домашньому комфортно і зручно.
Для бажаючих відпочинок поєднати із оздоровленням є можливість одержувати лікувально-оздоровчі процедури широкопрофільного санаторію "Теплиця".

Детальніше про умови перебування та послуги можна дізнатися відвідавши сайт


ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
 Адреса: 90300, Україна, Закарпатська обл., Виноградівський район, Виноградів, вул. Персикова, 49
Телефон: 2-11-94
+38 (03143) 2-11-94 - для міжнародних дзвінків
(03143) 2-11-94 - для дзвінків з території України
(243) 2-11-94 - для дзвінків по Закарпатській області

Виноградівське підприємство «Ортекс ЛТД».


У його асортименті те, що вкрай потрібне як маленьким, так і великим пацієнтам – ортопедичне взуття, бандажі, подушки від пролежнів тощо.

У Виноградові філіал словацького заводу відкрили ще в 1997 році. На ринку Європи материнська фірма підприємства «Ортекс ЛТД» уже понад 80 років.

Із-за кордону сюди привезли обладнання, консультантів, які навчили людей працювати з цим обладнанням, технологіями виробництва. Тепер тут активно використовують європейський досвід.

Зараз це єдине в Україні місце, де серійно випускають ортопедичне взуття. До того ж сертифіковане за європейськими стандартами.

Немає коментарів: