7 лютого 2014 р.

Місцевий історичний музей поповнився цінними експонатами

Блог ім. trkvinogradiv: 111-річну картину Іштвана Кутлана передано у Виноградівський музей
У цьому році виповнюється 120 років з дня народження відомого художника, спортсмена та педагога Іштвана Кутлана. З нагоди ювілейної дати місцевий історичний музей поповнився цінними експонатами, які презентувала внучка митця Ельвіра Гудак.

Наш відомий земляк Іштван Кутлан народився у с. Фанчиково, у сім'ї дрібних господарів. Здобув педагогічну освіту, працював сільським вчителем початкових класів у рідному селі. Мав широке коло захоплень – від малювання до спорту і педагогіки. Історичний музей вже має у своїй експозиції читанки і букварики, ілюстровані митцем. 
Блог ім. trkvinogradiv: 111-річну картину Іштвана Кутлана передано у Виноградівський музейБлог ім. trkvinogradiv: 111-річну картину Іштвана Кутлана передано у Виноградівський музей

Невтомна берегиня спадщини митця, його онучка Ельвіра Гудак постійно розширює цю експозицію у музеї, щоб унікальні експонати стали надбанням широкої громадськості. Зокрема, передала в дарунок і першу картину Іштвана Кутлана «Рибалки», якій вже 111 років, адже намалював її художник у 9-річному віці.Валерія КаналошТРК «ВиноградівТВ»


Джерело

Немає коментарів: