5 лютого 2014 р.

Цукерня Герміна


 Торти Естергхазі та Добош по праву вважаються кулінарними шедеврами. Естерхазі – це торт часів Австро-Угорської імперії (1867-1918 рр.), названий на честь міністра закордонних справ Пала Антала Естерхазі. Його особливість – малюнок-павутинка, який наноситься рідким чорним шоколадом на біду цукрову поверхню торта.
Також одним із самих знаменитих угорських тортів є торт Добош. Він прославлений і своїм чудовим смаком, і незвичайною, на той час, начинкою а також увагою, яку приділяло торту імператорське подружжя Австро-Угорщини. Цей чудовий десерт став фаворитом серед солодощів для імператора Франца Йосипа і його дружини Єлизавети.
В асортименті кондитерських солодощей, крім різних тортів, солодких і солоних кексів, можна знайти такі унікальні десерти, як класичні угорські торти Естерхазі і Добош, Кечкемиті абрикосово-пшонний а також Сабольчи яблучно-маковий торти (це торти Угорщини 2009 та 2012 років), балканський штрудель – гібаніцу, штрудель Калочаї та ін.
 Неповторний смак і чарівний вигляд смаколиків привабить кожний погляд і нікого не залишить байдужим.
Влітку для гостей можуть запропонувати чарівні ласощі: справжнє варене італійське морозиво а також можливість скуштувати ремісничий шоколад місцевого виробництва.
Цукерня Герміна Виноградів, вул. Миру 36. +380 50 653 6868 (UA)
Немає коментарів: