17 травня 2013 р.

Подорож Боржавською вузькоколійкою


Подорож на фестиваль вина «Угочанська лоза» /Виноградово/

25 травня 2013▪ Тип подорожі: спецпотяг.▪ Час відправлення: 10:00 к.ч.▪ Маршрут: Іршава — ст.Хмільник — Виноградів.▪ Відправлення потяга: залізнична станція Іршава.▪ Склад потяга: тепловоз ТУ2, два пасажирські вагони ПВ-40, дерев’яний багажний критий вагон, відкрита платформа▪ Тривалість подорожі: 5 годин.

25 травня 2013 історична Боржавська вузькоколійка оживе святковим гудком спеціального пасажирського потягу за маршрутом ст. Іршава — ст. Хмільник — ст. Шаланки — ст. Чорний Потік — ст. Олешник — ст. Виноградів. Ця подорож присвячена ювілейному фестивалю «Угочанська Лоза», який вже в десятий раз збере виноробів Винорградівщини та представить господарів притисянської долини.

В програмі святкової подорожі знайомство з технічними особливостями вузькоколійної залізниці – деревяний критий багажний вагон, відкрита платформа, якій відведена спеціальна роль у цій поїздці. На залізничній станції Хмільник – візит до ажурного залізного мосту і фото на загадку про унікальний семафор.
Продовження подорожі — в аурі історії XVII сторіччя: підвали Ференца Ракоці ІІ, охронці в історичних одностроях та красуні в яскравих костюмах, які будуть пригощати гостей витриманим вином. Тут всі учасники подорожі стануть свідками історичної події — бочка вина з підвалу урочисто буде поміщена на відкриту платформу для перевезення на фестиваль.
Поволі потяг вирушає до наступних зупинок, де всіх учасників очікують театралізовані дійства на залізничних станція Чорний Потік та Олешник .
Прибуття на кінцеву станцію Виноградів не буде закінченням атракції — тут на бочку вина буде очікувати святкова бричка, яка в супроводі охоронців і красунь, повезе вино на фестиваль через усе місто Виноградів…
Програма:
  ▪ 09:20 — екскурсія по краєзнавчому музею в м. Іршава
  ▪ 10:00 — відправлення потяга із залізничної станції Іршава;
  ▪ 11:00 — прибуття на залізничну станцію Хмільник, екскурсія по станції;
  ▪ 11:15 — відвідання залізничного мосту 1884 року;
  ▪ 11:30 — відправлення зі ст. Хмільник;
  ▪ 11:45 — екскурсія по с. Шаланки;
  ▪ 12:20 — відвідання історичного винного підвалу XVII ст. в с. Шаланки / дегустація вин;
  ▪ 13:00 — урочисте завантаження бочок з вином на потяг в с. Шаланки;
  ▪ 14:20 — фольклорна програма на ст. Чорний Потік;
  ▪ 15:10 — фольклорна програма на ст. Олешник;
  ▪ 16:20 — прибуття на ст. Виноградів;
  ▪ 16:30 — оглядова екскурсія по місту Виноградів.

Немає коментарів: