15 вересня 2012 р.

На свято всім селомДень села відзначали минулої неділі й жителі Великої Паладі та Фертешолмаша. Чимало дорослих та дітей зібралося на цьому сільському святі. На імпровізованій сцені лунали угорські народні мелодії та пісні у виконанні ансамблю вчителів та учнів дитячої школи мистецтв с. Пийтерфолво, а також місцевих аматорів сцени.

Традиційно урочистості розпочав вітальною промовою сільський голова Венцел Біров, який висловив щиру вдячність всім, хто долучився до організації та проведення свята, зокрема політичним організаціям Партії регіонів та УМДС.Сердечні поздоровлення адресували присутнім голова Берегівської міської ради Іштван Гайдош, депутат обласної ради Карло Резеш. Голова РДА Тетяна Граб, подякувала за працю вчителям школи, керівнику амбулаторії Василю Поповичу, приватним підприємцям, Федору Вайсу за відродження сільського господарства, фермерам і всім жителям двох сіл.

Керівник району вручила нагрудний знак «За розвиток регіону» депутату Великопаладської сільської ради Чобо Морожі за вагомий особистий внесок у реалізацію програм соціально-економічного розвитку області, високий професіоналізм, а почесну грамоту ОДА – завідувачці дошкільного дитячого закладу Беаті Міцо. Подарунок – принтер дошкільному дитячому закладу вручив директор санаторію «Теплиця». Не залишилася без подарунка у цей день і місцева дитяча школа мистецтв.
Після урочистих промов сценою заволоділи юні артисти. Навколо лунав веселий сміх, пахло смачним бограчем та шашликами, діти ласували солодощами, розважалися на каруселях. А ввечері на всіх чекала святкова дискотека.

Немає коментарів: