Увеличить
Весело в неділю було не лише в Пийтерфолво, але і в Новому Селі, Руській Долині та Сасові. В останньому, зокрема, день села збігся з храмовим святом Преображення. Тому тут гості були в кожній сім’ї.

УвеличитьА ближче до вечора  почали сходитись до центру населеного пункту, де на них чекав святковий концерт  та інші приємні заходи. Починали урочистості з підняття національного прапора, цю місію виконали старожили, серед яких 94-річний Карло Павлович Черкун.

З хлібом-сіллю зустріли голову обласної ради Івана Балогу. Грамоти облради колишнім і теперішньому сільському голові вручив керівник райради Олег Любімов. А підприємців та актив села нагороджував Василь Клюса.


УвеличитьУ святковому натовпі не залишились непоміченими відомі сасівчани народний артист України Петро Матій та почесний президент Товариства закарпатців у Києві Микола Бідзіля.


Знані хлібороби-трударі Іван Черкун та Павло Січ  ділилися з друзями клопотами неврожайного літа, час від часу запиваючи палючу горілочку студеним квасом.

З дорогої сцени невтомно веселили народ артисти-аматори. Дзвеніла над селом дотепна пісня про дівку з Сасвалова.