Увеличить
Після феєричного і велелюдного відкриття фонтану під барабанні ритми красунь-мажорето  колона рушила до парку Перені.
Парад мажореток став ще одним подарунком, який підготували для виноградівців до Дня міста. Ритмічні удари дівчат, до слова, два роки тому вони вже радували городян своїм виступом, лунко сповіщали про початок концерту. А в очікуванні святкового гала-концерту міжнародного фестивалю-конкурсу сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона» численна публіка вже по вінця заповнила амфітеатр у парку.

Увеличить
УвеличитьНа святкову сцену для вітальних промов з нагоди 750-ої річниці міста та нагородження найбільш достойних виноградівців були запрошені міський голова Степан Бочкай, голова райдержадміністрації Тетяна Граб, голова обласної державної адміністрації Олександр Ледида, депутат обласної ради, кандидат у народні депутати України Іван Бушко. Грамотами та подяками відзначено Наталію Сорваді, Івана Корчинського, Антона Шубу, Наталію Батовську, Івана Шкірю, Тетяну Попович та інших.
УвеличитьУвеличитьПісля позивних гімну фестивалю на сцені, оформленій за найсучаснішим технологіями, з’являються його незмінні ведучі – талановита співачка, наша землячка Агнета Гриценко та журналістка з Києва Дар’я Горська. Композитор, педагог, директор і «батько» святкового дійства Андрій Гріга відкриває урочисту церемонію нагородження переможців «Кришталевих грон»-2012 і під бурхливі оплески на сцену виходять учасники фестивалю. Чотирнадцятий раз це мистецьке дійство відбувалося у Виноградові, запалюючи нові таланти на зоряному мистецькому небосхилі. За ці роки його учасниками стали тисячі юних артистів з найрізноманітніших куточків України та закордоння. Нинішній фест приймав гостей з Угорщини, Німеччини, Нігерії, Замбії, Білорусі, Румунії, Молдови.
Спеціальний приз від Катерини Молдаван (магазин «Мілан») отримав Ярослав Родяк з Кривого Рога, а приз директора фестивалю вручили Марії Мойсюк з Косова (Івано-Франківська обл.). Призом «Надія України» нагороджено наймолодшу учасницю п’ятирічну Даринку Староста з Ільниці Іршавського району. «Міс-фестивалю» стала Віра Поліщук з Нетішина, а «міні-міс» Евеліна Негру (Кишинів).
УвеличитьПереможцями і володарями першої премії у своїх вікових категоріях стали Анастасія Андрійчинко з Вінниці, Мар’яна Щербак з Білої Церкви, Віра Поліщук з Нетішина, Олена Луценко з Білої Церкви, Евеліна Вирлан з Румунії, Юлія Сидорук з м. Острог, Діана Долінськая з Німеччини, танцювальний гурт «Атас» з Берегова. Володарями гран-прі у номінації «Хореографія» став шоу-балет «Stay with Me» з Вінниці, а найкращим вокалістом і справжнім відкриттям фестивалю став Андрій Дуб із Львівщини.
УвеличитьДо слова, переможець був приємно вражений такою високою нагородою. Схвильовано він зізнався, що не очікував такого шаленого успіху у членів журі та виноградівської публіки, подякував за гостинність, а ще відзначив високий рівень проведення конкурсу і пообіцяв приїхати наступного року у якості гостя. Своїми враженнями з нами поділилася член журі з Білорусії – керівник зразкового театру естради, педагог і продюсер Лариса Довят, яка неодноразово була на «Кришталевих гронах» і кожного року фестиваль вражає новизною, яскравістю та числом талановитої юні. Хочеться сюди повертатися знову і знову, тому щоразу з нетерпінням очікують зустрічі з нашим прекрасним містом під Чорною горою та його гостинними мешканцями.
УвеличитьВиноградівщина також достойно виступила на фестивалі. Наш край представляли: Мирослава Королевич та Світлана Керечан, які стала дипломантами, Наталія Гоздик, Ванеса Стойко, Мирослава Василинець, котрі здобули у своїх категоріях третю премію, а танцювальний колектив «Галактика» посів друге місце.
Свої призи також отримали переможці фотоконкурсу «Виноградівманія»: третє місце зайняв Іван Ісак, друге посіла Беата Греченюк, а головний приз виборов Іван Буркало.
УвеличитьПісля численних нагород сценою заволоділи дипломанти та переможці міжнародного фестивалю-конкурсу «Кришталеві грона»-2012, а також визнані метри естради. Веселі і ліричні мелодії, сучасні та запальні народні танці переплелися в єдиному подиху, заполонивши серця численної глядацької аудиторії. Кожного виконавця тепло вітали бурхливими оплесками. Дивували своїм співом учасники гурту «Аппоінтед» з Нігерії. Звичайно, незабутні приємні хвилини подарувала глядачам Агнета Гриценко, яка виконала ряд своїх композицій.  Тож дійсно святкова програма вдалася на славу.
Для того, аби фестиваль пройшов на найвищому рівні, сприяла не лише злагоджена робота його організаторів, а й тих людей, хто опікується ним, допомагає вирішувати не творчі, але не менш важливі справі. «Кришталеві грона» проводилися за підтримки обласної адміністрації та обласного управління культури, а також під патронатом кандидата у депутати Верховної Ради України Івана Бушка.
Генеральним спонсором фестивалю є Закарпатська обласна організація Партії регіонів, головний спонсор ВЕТ «Аутомотив Україне», ексклюзивний «JJ-клуб», діловий партнер супермаркет «Гранд». До підтримки фестивалю долучилися відділ освіти РДА, СП «Етрус», ТМ «Фруттела», магазин «Маестро», готель «Виноградів», ТЦ «РАТО», магазин «Комп’ютерна хата», ПрАТ «Виноградівська ПМК-78», санаторій «Теплиця», ТОВ «Сандерс-Виноградів», ТОВ «Прогрес» м. Свалява, СП «Ортекс», ПП «ВІКТОР», Тов «АВЕ-Виноградів». Свою допомогу надали приватні підприємці: Артур Івашко, Олександр Товт, Михайло Довжанин, Юрій Леньо, Алішагіб Гейдаров, Еміл Токач, Микола Староста, Юрій Свищо, Володимир Більда, Катерина Молдован, Карло Сабов, Емма Данко, Адальберт Гайош. Інформаційні партнери: ТРК «Тиса-1», «Тиса FM», ТРК «Виноградів», газети «Новини Виноградівщини» та «Закарпатська правда». Інтернет-підтримка фестивалю була й від компанії «Севлюш-нет», якою онлайн транслювалося святкове дійство з Виноградова в усі куточки світу.
Саме завдяки спільним зусиллям організаторів та меценатів відбулося неперевершене свято у нашому місті, яке закінчилося опівночі феєричним салютом на площі Миру на честь дня народження славного Виноградова та яскравих талановитих зірочок, які запалив міжнародний фестиваль «Кришталеві грона»-2012.