16 квітня 2012 р.

«JJ - готель»


«JJ - готель» 
Якщо для Вас важливо, щоб готель був близько до центру міста, номери відповідали високим стандартам якості, бездоганно працював обслуговуючий персонал, була можливість смачно поїсти, приємно відпочити і всі ці зручності коштували дійсно недорого, то ваш вибір неодмінно зупиниться на сучасному готелі «JJ – готель».

В готелі є 15 затишних і оригінальних номерів. Кожен з них не схожий на інші, але все з супутниковим телебаченням, кондиціонером, холодильником, ванною або душовою кімнатами.
Є можливість замовити номери з одним або двома ліжками, в залежності від потреб, зупинитися в стандартному, напів-люкс або люкс-номері.
Номери:
Номер класу "стандарт". В номері присутні французька ліжко, душ, супутникове ТБ, Wi-Fi, кондиціонер, холодильник.
Номер класу "люкс". Найкращі номери в готелі складаються з двох просторих кімнат. В наявності велика ванна, диван, плазмовий телевізор, душ, супутникове ТБ, Wi-Fi, кондиціонер, холодильник.
Номер класу "напівлюкс" відрізняється великою просторою кімнатою,
плазмовим ТБ і комфортними кріслами. У номері також присутня французька ліжко, душ, супутникове ТБ, Wi-Fi, кондиціонер, холодильник.
JJ-hotel JJ готель номер
Готель комплекс "JJ" надасть своїм відвідувачам масу можливостей приємно і з користю провести час.

Сауна

Тепла пара розслаблює м'язи, заспокоює нерви, під його впливом забувається щоденна метушня, відкладені справи і виснажливі автомобільні пробки. Сауна, безсумнівно, додає здоров'я, знімає стреси, покращує настрій. Правильна циркуляція повітря, а також автоматичне регулювання температури, дозволить Вам відчувати себе комфортно протягом всього перебування в сауні.
JJ готель басейн JJhotel5
 Додаткові послуги:

- більярдний зал
- магазин АВС
- парковка
- кафе "JJ" - комплексні обіди
- додаткове ліжко

Адреса:
Україна, Закарпатська обл.,
м. Виноградів, вул. Вакарова, 13.

Немає коментарів: